7 років тюрми за викрадення 40 мільйонів – охоронець із Запоріжжя отримав вирок: подробиці

7 років тюрми за викрадення 40 мільйонів – охоронець із Запоріжжя отримав вирок: подробиці


Мешканець Запоріжжя був визнаний винним у крадіжці із проникненням у сховище, особливо великих розмірах.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі судових справ.

Крадіжка відбулася 12 червня 2021 року приблизно о 15 годині у приміщенні ТОВ “Юніон груп Холдінг”, яке об’єднує ювелірні мережі магазинів “Золотий Вік”, “Золота Країна”, “SRIBNA KRAINA”, “Срібний Вік” та інших брендів.

Мешканець Запоріжжя працював охоронцем. Відключивши камери відеоспостереження та сигналізацію, а також “обніс” один із сейфів. Забравши 20 тисяч доларів, більше 1 мільйона євро та 3 мільйони гривень.

Зловмисника чекав водій біля машини. Награбовані гроші завантажили та поїхали. Загалом сума викраденого оцінювалася в еквіваленті 40,8 мільйона гривень.

Цікаво, що на підлозі біля сейфу крадій залишивши листок паперу з рукописним текстом: “З днем ​​народження, ми забрали своє шо ти нам винен”.

Як зазначає слідство, цей охоронець був у змові з керівником служби безпеки та його заступником — начальником відділу фізичної служби охорони. Фігуранта замовники влаштували на охорону за підробними документами.

Ціпок дій злодійника передбачувань: вкравши гроші, купивши авто за 25 тисяч доларів, частину коштів вивіз до батьків у Донецьку область, а частину, ніби, передавши керівнику служби безпеки. Під час обшиття правоохоронці знайшли крадені кошти закопаними у поліетиленових пакетах.

У суді потерпілий підприємець розповідав, що, дізнавшись про крадіжку, одразу поцікавився, хто з охоронців працював у вихідні. На третій день начальник служби безпеки, ніби сам подзвонивши, попросивши зустрітися і покаятися, повідомив, що зі своїм заступником спланував цю крадіжку.

За даними слідства на підготовку пограбування пішло кілька місяців. Команда служби охорони теж була у змові.

Начальника служби безпеки підприємства оголосили у розшук, але затримали його заступника та охоронця, який був виконавцем злочину.

Був проведений слідчий експеримент, на якому фігурант продемонстрував всі деталі злочинної операції. Він майсерно втерся у довіру до робочого колективу. Йому справді довіряли, тому він зміг отримати коди доступу до сейфів. А співробітники не тільки нічого підозрілого не помітили, а й “завантажували” коштовні речі та гроші.

Приблизно через три тижні злочинець вдалось підібрати пароль до сейфа і далі він почав вибирати вдалий момент, щоб у сейфі було багато готівки і так визначивши день крадіжки. Вітальну листівку для потерпілого з днем ​​народження йому дав один із його керівників. Але надалі цей підозрювань через незрозумілі причини зник з поля зору правоохоронців і також був оголошений у розшук.

Нажаль, тільки фігурант справи і цієї статті опинився на лаві підсудних. Обвинувачень заперечував свою причетність до злочинів.

Захист надавши у судовому засіданні відеозапис пояснень шефа обвинуваченого. Але суд визнав його неприпустимим доказом, оскільки цей фігурант перебуває у розшуку і джерело походження цього запису невідоме.

Вирок – 7 років за ґратами. У СІЗО він відбув два місяці. Головний обвинувачень, нажаль, досі на свободі.

Читайте також: Олександра Пономарьова далі залишили під вартою за звинуваченням у державній зраді

Також на сайті РІА-Південь можна дізнатися інші термінові та важливі новини Запоріжжя та Запорізької області.



Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *