Майже день жителів верхніх поверхів будинків двох ділянок Запорозу залишиться без води

Майже день жителів верхніх поверхів будинків двох ділянок Запорозу залишиться без води

Сьогодні, 18 серпня, KP Vodokanal проводить надзвичайну ситуацію з водопостачанням, і в цьому плані в громаді Кушугума, і в будівлях Олександри та району Реммурі в Запорозіхі не буде. Про це повідомлялося про місце міської ради, підкреслюючи, що в Запорозі проблема з водопостачанням буде лише на верхніх поверхах. Більше – “паркан”.

Вранці 18 січня багато Запорожхі залишилися без води. Контактний центр “15-80” завантажений зверненнями громадян, і неможливо зателефонувати до служби. Тіму рекомендується залишити програми на сайті.

Люди скаржаться, що води немає, і що вони не отримували жодних попереджень про ремонтні роботи, які триватимуть майже цілий день.

За даними KP “Vodokanal”, повідомляє ратуша, через аварійні ремонтні роботи на водопостачанні 600 мм на вуличній експериментальній станції з 9:00 18 по 7:00 19 серпня він буде без водопостачання:

– с. Дослідницька станція, 1-86;

– Кушугум Об’єднана територіальна спільнота.

З зниженням тиску та відсутністю води на верхніх поверхах будуть жителі районів Олександра та Комунара.

Транспорт води здійснюватиметься танкерами, запевняє мерію. Але читачі запевняють, що в дворах немає автомобілів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *