Окупанти потрапили на Запоріжжю на ракетах Іскандера та С-300
Сьогодні вночі російські окупанти здійснили величезну озброєну атаку в Запороуджі та передмісті. Збройні сили збройних сил сказали, що під час обстрілу окупанти використовували ракети Іскандера-М та С-300. Більше – паркан.
Ми згадуємо, що вночі в Запорожжі його почули про 10 вибухів. За словами Зови, сільського господарства та ферми, а також місця для відпочинку. Ніхто не постраждав.
У прес -службі ВВС Той факт, що вночі російські окупанти потрапляють у штаб-квартиру Балтії-Пан-М та 300 ракет.
Вони також повідомляють, що вночі ворог потрапив у іранські безпілотники Шахд-136/131 на військових та інфраструктурних майданчиках України. Старі були проведені з північного та південного напрямку – регіону Бріанськ. і Східне узбережжя Азовського моря. Загалом, окупанти використовували 35 ударних безпілотників. 32 зміг знищити ППО.
Швидша інформація читається в нашому
