Окупанти потрапили на Запоріжжю на ракетах Іскандера та С-300

Окупанти потрапили на Запоріжжю на ракетах Іскандера та С-300

Сьогодні вночі російські окупанти здійснили величезну озброєну атаку в Запороуджі та передмісті. Збройні сили збройних сил сказали, що під час обстрілу окупанти використовували ракети Іскандера-М та С-300. Більше – паркан.

Ми згадуємо, що вночі в Запорожжі його почули про 10 вибухів. За словами Зови, сільського господарства та ферми, а також місця для відпочинку. Ніхто не постраждав.

У прес -службі ВВС повідомлений Той факт, що вночі російські окупанти потрапляють у штаб-квартиру Балтії-Пан-М та 300 ракет.

Вони також повідомляють, що вночі ворог потрапив у іранські безпілотники Шахд-136/131 на військових та інфраструктурних майданчиках України. Старі були проведені з північного та південного напрямку – регіону Бріанськ. і Східне узбережжя Азовського моря. Загалом, окупанти використовували 35 ударних безпілотників. 32 зміг знищити ППО.

Швидша інформація читається в нашому ТелеграмиПоле

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *