
Суд Запоріжжхя прийняв резонансне рішення – відпустити Євгену Анісімову відпустити
У апеляційному суді Запоріжжши сьогодні, 22 грудня, було проведено засідання у справі Євгена Анісімова, і суд прийняв резонансне рішення. Отже, суд вибору профілактичного заходу вирішив, що Євген Анісімов, можливо, був підталіном. Детальніше – “паркан”.
Отже, Євгенія Анісімов називається “виглядом” у Запорозіхі часів Януковича і пов’язує час його тіні з періодом мера Олександра Сіна. Анісімова звинувачують у створенні групи організованої злочинності та називають “кримінальною владою”.
Анісімов був затриманий у лютому 2020 року, до того, як він був внесений до міжнародного списку розшуку і не міг знайти його більше п’яти років.
Ресурс, пов’язаний з Євгеном Анісімовом, повідомив 20 грудня, що Суд розпочався Розгляд Скарги на обрання профілактичної міри для нього. Паралельно 21 грудня пропущений Засідання вже є звинуваченням (головна справа) в районному суді Шевченковського.
І сьогодні Апеляційний суд вирішує звільнити колишнього “дивитися”. Вони хочуть звільнити його під заставу 2147 200 UAH (трохи більше 50 тисяч доларів).
Цікаво, що, як заявив сьогодні адвокат і заступник міської ради Дмитра Гладкі, Сам Анісімов відмовився брати участь у цьому слуханні.
Власник компанії Запорожсваззервіс Юрі Коміссаров, який діє з обвинувачення, вже прокоментував цю ситуацію. ЩоНа погляди, як -суд для змії Захізжі Захід Анісімова є.о. Повторюється. Без всіх, щоб поставити перед собою юридичну систему? ” – Юрі Коміссаров стверджує.
Як звіти про те, що пишуть джерела в правоохоронному середовищі, вся сума застави вже була введена для Анісімова, а завтра вона може бути безкоштовною.
Довідка:
Євген АнісімовНасправді здійснив тіньове керівництво міста під час мера Олександра Сина: з 2011 по 2013 рік. У 2013 році (навіть під президентством Януковича) його заарештували та звинувачували у вимаганні. Справа проти Анісімова була відкрита відповідно до заяв двох бізнесменів (Юрій Коміссарова та Юрій Чекальський). У січні 2014 року його звільнили з -під варти. І в період Євромайданів він зник. Голову його охоронця – Андрій Гречковський, був затриманий з Анісимовим, і після цього його затримали його “союзник” – Олена Бондаренко, яка здійснила реформу житлових та комунальних служб у міській раді.
Як повідомлялося раніше, заступник міської ради Олена Бондаренко була затримана в Києві, після того, як суд обрав профілактичний захід у формі двох місяців під вартою підозрюваного. Загалом, колишній депутат загрожував 12 років ув’язнення.
У 2018 році в Запорозі, суд звільнив асоційованого Анісімова з дотечного ізолятора. 16 березня Апеляційний суд регіону Запоріжжхья переглянув вирок у справі Олени Бондаренко, яка була засуджена за звинуваченням у вимаганні, як частина “колишньої справи”. Бондаренко був звільнений під домашнім арештом, і було призначено нове розгляд справи судом першої інстанції.
Спеціальне розслідувальне розслідування проти “колишнього” Євгена Анісімова було завершено в березні 2019 року. І через затримку ознайомлення із захистом з матеріалами кримінального провадження, прокуратура досягла обмеження цього ознайомлення у часі. Цікаво, що в 2018 році Євгенія Анісімов була закликана до старшого слідчого для особливо важливих справ щодо процедурних дій у рамках кримінального провадження для 11 статей одночасно. Він, як ви могли здогадатися, не з’явився.
Тому, 29 березня 2019 року, до обвинувального висновку було надіслано обвинувальний акт Орджонікідзе окружного суду Запороуджі проти Анісімова (цікаво, що самі правоохоронці назвали його “кримінальним повноваженням Анісім”), звинуваченим у виконанні злочинних подарунків, передбачених: “
- Частина 1 мистецтва. 255 (створення злочинної організації),
- Частина 3 мистецтва. 27 год. 28 год. 191 (привласнення, розтратність майна або вилучення на особливо великі розміри злочинною організацією),
- Частина 3 мистецтва. 27 год. 28 год. 209 (легалізація (відмивання) доходу, отриманого кримінальним засобом, особливо великим розміром злочинною організацією),
- Частина 4 статті 189 (вимагання, що спричинило шкоду майна в особливо великому розмірі, скоєна організованою групою, або в поєднанні з спричиненням серйозних тілесних ушкоджень),
- Частина 2 статті 189 (вимагання, скоєна знову або попередня змова групи осіб),
- Частина 1 мистецтва. 263-1 (незаконне виготовлення, обробка або ремонт вогнепальної зброї),
- Частина 1 мистецтва. 263 (носіння, зберігання, придбання, передача або продаж вогнепальної зброї) Кримінального кодексу України.
Санкції статей передбачають покарання до п’ятнадцяти років позбавлення волі з позбавленням права займати певні посади або займатися певними заходами до трьох років із конфіскацією майна.
16 лютого 2020 року Анісімов був голий у регіоні Києва. У той час заступник глави Міністерства внутрішніх справ Антон Герашченко заявив, що Анісімов нещодавно жив у особняку в Кончу-Заспі поблизу Києва.
17 лютого 2020 року Євген Анісімов був доставлений до Запорозі. Він був відправлений до IV (тимчасове ізолятор) на вулиці Верхняя та супроводжував його 4 автомобіля. Спочатку справа Анісімова повинна була розглядатися в районному суді Човтневського, але судді взяли себе за собою.
Тому Апеляційний суд Запоріжжхья передав цю справу до Фабричного окружного суду. Як результат, суд вирішив залишити підсудного під вартою протягом 2 місяців, без можливості подати заставу.
У той же час, під час слухань, Анісімов заявив, що не перебуває у міжнародному списку розшукуваних, але був у Україні на території України, щоб не виїхати.
Свідками звинувачення у цій справі були бізнесмени Запоріжжя Юрій Головін, Юрій Коміссаров, Юрій Чекальський, Євген Черняк, Борис Шестопалов.
Після цього справа Анісімова була передана з суду до суду, він був продовжений терміном перебування під вартою, а самі судді взяли самоконфронтацію. Зараз справа розглядається судом Шевченковського.
Сам підсудний був у Центрі ізолятора Запоріжжя з -під дію з лютого 2020 року. У 2018 році, коли можливість юридично зробити VIP-камери з’явилася в центрі ув’язнення, з’явилася інформація, що Анісімов купив усі три місця в камері.