Терорут Террут Оріхова: рятувальники повідомили, що ще 3 люди можуть бути під уламками
На передній частині Оріхова, де вчора гонка подушки в точці невгамовних, порятунок та пошукових робіт ще триває. SES припускає, що під уламками можуть бути ще три людей. Більше – паркан.
Ми пам’ятаємо: «Огорожа» сказав, що вчора, 9 липня, расисти страждали від літака Оріхова в школі, де розташована точка незламної, і вони в даний час розповсюджували гуманітарну допомогу. Відомо, що на місці загинули 4 людини. За даними прокуратури, 13 людей постраждали.
Таким чином, керівник департаменту ЗМІ ЗМІ Державної служби надзвичайних ситуацій у регіоні Запорізя Джулія Барісєв на прес -конференції офіційно заявив, що пошукові та рятувальні роботи все ще тривають в Оріхові.
За її словами, робота рятувальників ускладнюється тим, що расисти продовжують стріляти в місто. Таким чином, під час останнього повітряного апарату рупісти знову потрапили в подушку безпеки навколо місця поблизу вчорашнього «прибуття».
Вона також заявила, що рятувальники припускають, що в уламках є ще троє людей. За словами Джулії Барісева, під час ворожого страйку місцеві жителі, шкільні працівники та волонтери опинилися на незнищенні.
Швидша інформація читається в нашому
