У Запоріжжі знайшли нове джерело смороду
В обласному центрі виявили ще один джерело загрязнення повітря. Про горе-власників повідомили мешканці Запоріжжя до контакт-центру “15-80”.
Про це повідомив виконавець обов’язків міського голови Анатолій Куртєв.
Саморобну піч облаштували на території “АНКОМТЕХ” по вулиці Базова, 4. Коли в цій конструкції плавили акумулятори, звідти валив чорний смердючий зміг.
За словами Анатолія Куртєва, горе-підприємці не пустили на територію представників міської екології, районної адміністрації, поліції та прокуратури, які приїхали за зверненням запорожців. Також їм не надали інформації про те, хто орендує цей промисловий майданчик.
“Акт про недопуск вже складено і буде передано правоохоронцям”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у Запоріжжі виявили ще два підприємства, які травлять городян.
