Вночі окупанти потрапляють у кабіну: пошкоджені приватні будинки (фото)
Сьогодні вночі, під час тривоги, жителі Запорозії почули вибухи. Так, ратуша заявила, що російські окупанти потрапляють у кабінет. Приватні будинки були пошкоджені внаслідок нападу. Більше – паркан.
Після 2 вночі в Запорозіхі чули сильні вибухи. За словами місцевих жителів, почули лише двоє.
Таким чином, Анатолія Куртов, А. Меррас із Запорозії, підтвердив, що російські окупаційні війська стріляли в регіональний центр. Атака противника пошкодила приватні будинки.
“В результаті нічної атаки противника у Запоріжах приватні будинки були пошкоджені. Вибухонебезпечна хвиля була вибита і дах.
Швидша інформація читається в нашому

