Вночі окупанти потрапляють у кабіну: пошкоджені приватні будинки (фото)

Вночі окупанти потрапляють у кабіну: пошкоджені приватні будинки (фото)

Сьогодні вночі, під час тривоги, жителі Запорозії почули вибухи. Так, ратуша заявила, що російські окупанти потрапляють у кабінет. Приватні будинки були пошкоджені внаслідок нападу. Більше – паркан.

Після 2 вночі в Запорозіхі чули сильні вибухи. За словами місцевих жителів, почули лише двоє.

Таким чином, Анатолія Куртов, А. Меррас із Запорозії, підтвердив, що російські окупаційні війська стріляли в регіональний центр. Атака противника пошкодила приватні будинки.

“В результаті нічної атаки противника у Запоріжах приватні будинки були пошкоджені. Вибухонебезпечна хвиля була вибита і дах.

Швидша інформація читається в нашому ТелеграмиПоле

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *