Жінка продавала в Запоріжжі особливо небезпечний наркотик

Жінка продавала в Запоріжжі особливо небезпечний наркотик


За процесуальне керівництво Вознесенівської окружної прокуратури м. Запоріжжя місцевій жительці повідомлено про підозрення у незаконному зберіганні з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовини (ч. 2 ст. 307 УК України).

Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної прокуратури.

За даними слідства, 39-річна раніше судима запоріжанка через месенджер “Телеграм” замовила понад 30 пакунків із небезпечною психотропною речовиною “Альфа-PVP” та метамфетаміном. Придбані наркотики незаконно зберігали з метою подальшого збуту на території міста.

Жінка була викрита правоохоронцями під час розкладання так званих закладок. Її затримали у порядку ст. 208 КПК України. Суд вибрав підозрюваний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, у Запоріжжі затримали водія з гранатою та наркотиками.



Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *