Стало відомо, що вночі окупанти обстріляли Вільнянськ: подробиці (фото)
Під час повітряної тривоги у Запоріжжі було чути вибухи, так за даними Олександра Старуха, окупанти обстріляли населений пункт поблизу обласного центру. Так, у Нацполіції повідомили, що ракетні удари загарбники завдали по Вільнянську. Докладніше – “ЗаБор”.
Нагадаємо, вночі окупанти вдарили по населеному пункту під Запоріжжя. Звуки вибухів долинали й до мешканців обласного центру.
Так, у прес-службі Нацполіції повідомили, що два ракетні удари із ЗРК “С-300” окупаційні війська Росії завдали по Вільнянську. Вибуховою хвилею та уламками ракет пошкоджено довколишні будинки, продовольчі магазини та адміністративну будівлю районного центру.
Також повідомляється, що у Степногірську два будинки було пошкоджено внаслідок ворожих артобстрілів. У них побило дахи і порубало стіни, вибиті вікна.
Минулої доби окупанти били з РСЗВ та артилерії населеними пунктами Пологівського району. Так, у Гуляйполі пошкоджено близько 20 житлових будинків, також зруйновано територію домоволодінь та господарські споруди.
За зібраними матеріалами слідчі поліції та УСБУ відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.
Більше оперативної інформації читайте у нашому








