У Запоріжжі в ДТП постраждали два підлітки
Минулої доби, в Запоріжжі внаслідок ДТП травмувалися двоє підлітків. Наразі встановлюються обставини аварій.
Про це повідомляє ГУНП Запорізької області.
У вівторок, 29 серпня, приблизно о 12:00 водій автомобіля Mitsubishi Lancer, їхав вулицею Алмазною. На перехресті з Тенісною вулицею зіткнувся з неповнолітнім велосипедистом, який виїхав на перехрестя.
Друга аварія сталася близько 19:30 у Комунарському районі, 33-річний водій автомобіля ЗАЗ вчасно не знизив швидкість руху і не переконався у відсутності на пішохідному переході людей – наїхав на 17-річного хлопця.
Внаслідок двох ДТП неповнолітні отримали тілесні ушкодження та госпіталізовані. За обома фактами правопорушень, передбаченими ч. 1 ст. 286 УК України, порушено кримінальні провадження.
Нагадаємо, у Запоріжжі під час руху загорілася Газель.
